Dlaczego warto?

Nie czekaj, zainwestuj w smart apartamenty.
Teraz jeszcze bardziej atrakcyjne zyski!
 

Aktualna sytuacja gospodarcza, wraz z wszystkimi okolicznościami, pozwala sformułować najważniejszy z punktu widzenia inwestorów wniosek: trzeba zainwestować w nieruchomości, ponieważ obligacje i lokaty bankowe nie gwarantują pełnej ochrony! Zapraszamy klientów do zapoznania się z naszą promocją „Na start II etapu” w projekcie Nadolnik oraz szczegółami dotyczącymi inwestycji w smart apartamenty!

Eksperci finansowi, analizując ostatnie tygodnie, mówią wprost o „utracie” wartości pieniądza oraz szybującym gwałtownie w dół spadku oprocentowania lokat bankowych. Wzrostów nie będzie! Dlatego rozsądna będzie ochrona kapitału, polegająca na zakupie nieruchomości. Takie są fakty, poniżej pełna analiza:

ANALIZA: dlaczego nieruchomości zamiast lokat?

1. Zgodnie z ustaleniami z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej, stopa referencyjna Narodowego Banku Polskiego spada do 1,% w skali roku.

2. Banki reagują natychmiastowo na uchwałę Rady Polityki Pieniężnej z 18 marca.
Każda obniżka stóp procentowych wpływa negatywnie na oprocentowanie lokat. Stopa referencyjna została obniżona o ,5 punktu. Stawki na niektórych lokatach spadły nawet o ,8 p.p. – to dużo. Oprocentowanie większości lokat to zaledwie ,4% a 2,3 %

3. Wyjątkowo wysoka inflacja (rekordowa od 211 r. i wzrost cen o prawie 5 % w lutym 22 rok do roku!) dodatkowo obniża zyski z lokat i kont oszczędnościowych. Realny zysk znów spada.

4. Podatek Belki. Odsetki, które przysługują nam od założonych lokat bankowych, są opodatkowane. Jest to zryczałtowany podatek dochodowy, który wynosi 19-proc. kwoty odsetek, co dodatkowo zmniejsza zyski.

Źródło: GUS

Eksperci finansowi, analizując ostatnie tygodnie, wspominają o „utracie” wartości pieniądza. Analizując powyższe czynniki, czy warto oszczędności odkładać na lokaty? Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową analizę i polecamy zdecydowanie lepsze rozwiązanie!

Parametr Lokata bankowa 15 , zł Inwestycja Nadolnik 15 , zł
przychód oprocentowanie lokaty/przychód z najmu przychód z lokaty oprocentowanej 1,2% 1 8, zł przychód 1.1zł/miesięcznie (pomniejszony o VAT) 12 , zł
podatek Belki/podatek dochodowy pomniejsza osiągany zysk o 19% 342, zł Podatek dochodowy 8,5% 1 2, zł
Inflacja 4,7% Pomniejsza wartość lokaty i osiągany dochód 7 5, zł Nie dotyczy , zł
Wzrost wartości inwestycji w czasie Brak , zł prognozowany wzrost wartości nieruchomości w czasie (5%) 7 5, zł
Podsumowując Realna stopa zwrotu – strata: -3,5% Realna stopa zwrotu – zysk: 12,32%
Realna wartość lokaty po roku 144 75, zł Realna wartość nieruchomości po roku 168 48, zł

Poznaj 5 powodów, by wybrać smart apartament w Projekt Nadolnik:

1. Smart apartament gwarantuje znaczący przychód z tytułu wynajmu.

Sami Państwo decydują – gwarantowane 6% od zainwestowanego kapitału netto, lub przygotowane przez nas, specjalnie dedykowane rozwiązanie – wariant z przewidywaną roczną stopą zwrotu na poziomie 8,1% lub wyższą.

2. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa

Opieka operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments. Firma, dobierając odpowiednio model współpracy biznesowej, zadba o znalezienie najemcy zakupionego przez smart apartamentu, wszelkie opłaty, a przede wszystkim – roczną stopę zwrotu z tej inwestycji na poziomie co najmniej sześciu procent. Więcej informacji: https://projektnadolnik.pl/informacje-dla-inwestorow/

3. Pewna perspektywa

Nieruchomości od kilkunastu lat wciąż zyskują na wartości. W przyszłości będzie można zanotować zysk ze sprzedaży smart apartamentu. W przypadku wynajmu, perspektywa też jest pewna: od 214 r. indeks czynszów cały czas idzie w górę!

4. Kompleksowa oferta i oszczędności

  • oferujemy także smart apartamenty wykończone „pod klucz”,
  • możliwość odliczenia podatku VAT (23%) przy zakupie,
  • możliwość pomniejszenia podatku dochodowego z tytułu najmu o szereg różnych kosztów (odsetki od kredytu, amortyzacja, ubezpieczenia, remonty itp.).

5. Rabat na start II etapu

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments wchodzi w II etap. Uruchamiamy wyjątkową promocję, dedykowaną klientom inwestycyjnym. Zdecyduj już dziś o spokoju swojej przyszłości. Wybierz promocję:

  • Dodatkowe 1% w przypadku płatności z góry w systemie 90/10

Opinia eksperta:  

Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner:
Jako specjalista branży, nie mam wątpliwości: w nowej rzeczywistości poradzą sobie ci inwestorzy, którzy postawią na nieruchomości lub już to zrobili. Tak było i tak będzie także tym razem. Inwestowanie mieszkania i inne nieruchomości to decyzja z perspektywą na następne lata, dlatego dzisiejsza sytuacja nie ma na to wpływu! Warto skontaktować się z naszymi analitykami, zapytać o dodatkowe informacje i skorzystać z szansy, jaką tworzy wyjątkowo stabilny, w porównaniu do innych, rynek mieszkaniowy.