Lokalizacja

Środowisko, które inspiruje

Nadolnik Compact Apartments to kompleks zlokalizowany tuż obok serca miasta. Wśród naszych Mieszkańców nie zabraknie ludzi młodych, wciąż rozwijających się. Docenią więc bliskość szkół wyższych. Uniwersytet Ekonomiczny, SWPS, czy UAM znajdują się w pobliżu. Osoby, które są absolwentami i startują w dorosłe życie, z pewnością zauważą sąsiedztwo zarówno dużych, międzynarodowych firm Volkswagen i Bridgestone, jak i mniejszych. Tuż obok znajdują się zespoły budynków biurowych, między innymi Malta House i Malta Office Park. Miasto Poznań jako miejsce na inwestycję zostało wybrane nieprzypadkowo – rocznie studiuje tu blisko 13 tysięcy młodych osób, a wśród nich nie zabraknie naszych przyszłych lokatorów.

Blisko przyrody i serca Twojego miasta

Komunikacja Nadolnika z resztą Poznania jest komfortowa bez względu na to, czy planujemy spotkanie z przyjaciółmi w ścisłym centrum, czy weekendowy wyjazd za miasto. Przy ulicy Głównej znajduje się przystanek autobusowy, do którego dotrzemy spacerem w 3 minuty. Obok przygotowano stację z rowerami miejskimi do wypożyczenia, które cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków. Tuż obok przy Wschodniej znajduje się stacja kolejowa Poznań-Wschód.

Lokalizacja Nadolnik Compact Apartments jest nieprzerwanie związana z przyrodą. Kompleks jest położony na terenie Parku ks. Tadeusza Kirschke, który dwa lata temu został zmodernizowany. Wystarczy wyjść ze swojego smart apartamentu, by skorzystać ze ścieżek rowerowych, alejek spacerowych, czy po prostu usiąść na ławce, by wypocząć. Środowisko, które inspiruje – w takim otoczeniu zdecydowanie łatwiej o relaks, czy… kreatywne pomysły.

Wybierz kategorię, aby poznać otoczenie naszej inwestycji: