Rabat Na Start II Etapu

Promocja na start: pewna inwestycja z rabatem  

Obserwując aktualną sytuację gospodarczą, warto rozważyć wszystkie opcje związane z inwestowaniem kapitału. Obligacje i lokaty bankowe nie gwarantują pełnej ochrony, szczególnie w kontekście trwającej inflacji. Naszym zdaniem – nadal najbardziej opłaca się zainwestować w nieruchomość, na której nie tylko nie stracimy, ale wręcz zyskamy. Zapraszamy klientów do zapoznania się z naszą promocją „Na start”.  

 

Często otrzymujemy zapytania od naszych klientów, którym doradzamy, w jaki sposób warto teraz inwestować. Eksperci finansowi, analizując ostatnie tygodnie, wspominają o „utracie” wartości pieniądza. Lokaty bankowe, ze względu na niższe oprocentowanie, już od jakiegoś czasu nie są atrakcyjną formą inwestowania, tym bardziej, że eksperci nie prognozują wzrostów. Dlatego rozsądna będzie ochrona kapitału, polegająca na zakupie nieruchomości.  

 

Inwestycja w nieruchomość, przy rozsądnie prowadzonej opiece operatora, spółki Rent Nadolnik Compact Apartments sprawi, że nasz klient będzie miał pewność słusznego wyboru. Firma, dobierając odpowiednio model współpracy biznesowej, zadba o znalezienie najemcy zakupionego przez klienta smart apartamentu, wszelkie opłaty, a przede wszystkim – roczną stopę zwrotu z tej inwestycji na poziomie co najmniej sześciu procent. Więcej informacji: https://projektnadolnik.pl/informacje-dla-inwestorow/  

 

Inwestycja Nadolnik Compact Apartments wchodzi w II etap, w którym powstaną 224 smart apartamenty. Termin odbioru przypada na I kwartał 222. W związku ze startem sprzedaży i budowy, uruchamiamy wyjątkową promocję, dedykowaną klientom inwestycyjnym. Zdecyduj już dziś o spokoju swojej przyszłości. Wybierz promocję „Na start”: 

 

  • Rabat 5 % od standardowej ceny – dla pierwszych klientów 
  • Dodatkowe 2% w przypadku płatności z góry w systemie 9/1 
  • Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:  


tel.: +48 519 345 211
 

tel.: +48 517 493 963 

tel.: +48 512 843 849 

sprzedaz@projektnadolnik.pl 

 

Uwaga: stwarzamy możliwość zdalnego podpisania umowy rezerwacyjnej: na standardowych dokumentach, na podstawie skanów. Umowa zyskuje pełną moc prawną wraz z przekazaniem opłaty rezerwacyjnej na rachunek bankowy wskazany przez Inwestora, firmę Grupa Partner.