Zrealizowane inwestycje

Jako Grupa Partner posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna przy ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Zakończyliśmy również dwa etapy Osiedla Atrium przy ulicy Bosej w Poznaniu, a trzeci realizujemy.

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Klientów wraca do swojego miejsca z sentymentem, odnajduje tam spokój i ciszę. Grupa Partner to 2-letnie doświadczenie w branży i blisko 2 mieszkań zrealizowanych lub w trakcie realizacji.

TBS Partner → 

W skład Grupy Partner wchodzi firma TBS Partner, której głównym celem jest budowanie budynków mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu, czy wynajmowanie lokali użytkowych znajdujących się w zasobach Spółki. Obecnie zasoby mieszkaniowe TBS składają się z 21 budynków wielorodzinnych z 656 mieszkaniami w Słupcy, Kórniku, Murowanej Goślinie, Poznaniu, Tulcach oraz Szamotułach. TBS oprócz zasobów mieszkaniowych oferuje także przy budynkach mieszkalnych 84 garaży oraz lokale handlowe zlokalizowane w Słupcy, Tulcach, Kórniku i Szamotułach.

Osiedle Atrium Grunwald →

Osiedle Atrium Grunwald w Poznaniu to idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.

Atrium to zespół 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu. Przygotowaliśmy 19 mieszkań o powierzchni od 32 do 112 metrów kwadratowych. W ofercie znalazły się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3-, i 4 – pokojowe. Osiedle jest utrzymane w konwencji zamkniętej, gwarantującej bezpieczeństwo jego lokatorów. Trzeci, ostatni etap inwestycji Atrium właśnie realizujemy.

Młyn nad Cybiną →

Młyn nad Cybiną to perełka wśród inwestycji mieszkaniowych Grupy Partner. W okolicy Jeziora Swarzędzkiego zrewitalizujemy i przekształcimy na obiekt mieszkaniowy budynek XIX-wiecznego, młyna. Oferujemy 134 mieszkania o szerokim wachlarzu dostępnych struktur – od małych Studio po Lofty – apartamenty w zabytkowej części Młyna. Młyn nad Cybiną, to budynek o zróżnicowanej bryle i wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych. Będą tutaj lokale o powierzchni od 39 – 13 m kw.

Atrium Sielska 22

Atrium Sielska 22 to budynek wielorodzinny, w ramach którego znajduje się 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Spółka Atrium Sielska 22 wchodząca w skład Grupy Partner proponuje przyszłym Mieszkańcom zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami. Do dyspozycji są również balkony i przestronne tarasy. Ponadto zostaną przygotowane również: 25 miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej, a także lokal usługowo-handlowy o powierzchni 116,8 m kw.

Przystań Warta

W ramach projektu Przystań Warta powstanie 8 apartamentów z widokiem na rzekę Warta i Łęgi Dębińskie, o powierzchni od 56 do 195 m.kw. W ofercie znajduje się 6 apartamentów 3 pokojowych, jeden 4 pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, a do apartamentów dodatkowe przestronne tarasy.

Osiedle Pod Lipami – Kołobrzeg

W ramach tego projektu wykonaliśmy I etap budowy.

Jako Grupa Partner, na przestrzeni lat zdobyliśmy duże doświadczenie produkcyjne, początkowo jako podwykonawca, a od ponad 15 lat jako generalny wykonawca. Znacząca większość okładzin aluminiowych zamontowanych w porcie w Świnoujściu była anodowana w zakładzie w Słupcy. Produkowaliśmy elewacje, pokrycia dachowe, elementy konstrukcyjne pod świetliki dachowe, kosze, rury spustowe dla Mostostalu Zabrze, Rupol Izolacje Polska, Essmann Polska, Roda, Mostostal Słupca, Almides, Erbud Warszawa, Budimex Poznań, B&O, Poburski Dachtechnik. Ponadto wykonywaliśmy specjalistyczne prace na budowach WRIGLES Poznań, WWT Tarnowo Podgórne, BOSCH Łódź, FM LOGISTIK Mszczonów, HIT Kalisz, REDUTA Warszawa, ISUZU Tychy, WHITE CAP Niepołomice, HIT CENTRALA Warszawa, LECLERC Warszawa, NOBILES Niepołomice, GAZETA WYBORCZA Warszawa, OPEL Gliwice, VW Poznań, KOELNER – METALZBYT Wrocław.


Gospodarstwo Rolne Partner sc i Przedsiębiorstwo R. Derda →

Cały czas rozwijamy się także w innych sektorach. Gospodarstwo Rolne, które wchodzi w skład Grupy Partner posiada ponad 3 ha własnych gruntów uprawnych, fermę towarową trzody chlewnej oraz tuczarnie. Posiadamy własną mieszalnię pasz, bazujemy na komponentach wiodących producentów w Polsce oraz na własnej produkcji roślinnej.

Natomiast Przedsiębiorstwo R. Derda świadczy przede wszystkim usługi budowlane, dla swoich Klientów.

Wrigley Poznań – obróbki, opierzenia attyk

VW Poznań – montaż elewacji – częściowy
Reduta Warszawa – dostawa i montaż podstaw pod świetliki
Opel Gliwice – orynnowanie i obróbki blacharskie
Isuzu Tychy – montaż obróbek, montaż elewacji
Gazeta Wyborcza Warszawa – montaż elewacji kaseta wełna trapez hali produkcyjnej
Galerie, markety HIT – zabudowy, panele, obróbki elewacji – „żagla”
FM Logistic Mszczonów – wykonanie obróbek blacharskich oraz daszków nad rampami z blach aluminiowej anodowanej w naszej anodowni
Fabryka FERRERO w Belsku Dużym – elewacja w systemie lekkiej zabudowy hal: kaseta ścienna z izolacją termiczną z wełny mineralnej i okładziną zewnętrzną z blachy trapezowej
Bosch Łódź – montaż obróbek i świetlików dachowych