Projekt Nadolnik

Kompaktowe rozwiązania na miarę Twoich potrzeb.

Nadolnik Compact Apartments to rozwiązanie idealne dla młodych ludzi – nowoczesne lokale w samym centrum miasta w przystępnej cenie. Całe przedsięwzięcie w pełni wpisuje się w ogólnopolski trend na rynku nieruchomości – smartApartamenty zyskują coraz większą popularność w dużych miastach. To propozycja zarówno dla studentów, jak i pracujących. Bez względu na to, na jakim jesteś etapie życia, znajdziesz tu swoje miejsce!

Mała powierzchnia w przypadku Nadolnik Compact Apartments to maksymalnie funkcjonalna i efektywnie zaplanowana przestrzeń. Projekt wnętrz jest bardzo przemyślany. Przy wejściu do każdego smartApartamentu wygospodarowano miejsce na pojemną szafę, łazienka może być wyposażona w pełnowymiarową kabinę prysznicową, a aneks kuchenny we wszystkie niezbędne urządzenia, w tym zmywarkę. Część mieszkalna, poprzez odpowiednie umeblowanie, może zostać łatwo dostosowana do funkcji dziennej i nocnej. Pomimo, że w kompleksie będzie znajdowała się wspólna pralnia, również w każdym apartamencie dodatkowo przewidziane jest miejsce na podłączenie pralki. Lokale w Nadolnik Compact Apartments nawet przy 20m kw. zaspokajają wszelkie potrzeby mieszkaniowe dla 2 osób. Godnym podkreślenia jest fakt, że każdy apartament wyposażony będzie w balkon lub ogródek.

Co istotne, cały kompleks został tak zaprojektowany, by Nabywcy mogli nie tylko wypocząć po ciężkim dniu, ale też załatwić najważniejsze sprawy. Na terenie Nadolnik Compact Apartments będzie można zrobić zakupy, spotkać się z przyjaciółmi, czy skorzystać z obiektów sportowych, takich jak boiska i korty tenisowe.