Zakup smartApartamentu na kredyt

Zakup smartApartamentu jest tańszy, niż wynajem mieszkania na wolnym rynku. Możesz być jego właścicielem już za jedyne 688 zł miesięcznie!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dedykowane oferty kredytów hipotecznych na zakup smartApartamentów przygotowane we współpracy z jednym z wiodących banków.

Wystarczy zaledwie 1% wkładu własnego, a okres kredytowania wynosić  może nawet 3 lat.

Poniżej prezentujemy symulacje kredytu dla osób osiągających dochód 25 zł netto miesięcznie*.

Maksymalny Okres kredytowania: 3 latMinimalny wkład własny: 1%

Symulacja raty kredytowej:

  • Warunki: 1% wkładu własnego, okres kredytowania 3 lat,
    RATA miesięczna: 688 zł Oprocentowanie: RRSO: 5,5%
  • Warunki: 2% wkładu własnego, okres kredytowania 3 lat,
    RATA miesięczna: 68 zł Oprocentowanie: RRSO: 4,99%
  • Warunki: 4% wkładu własnego, okres kredytowania 3 lat,
    RATA miesięczna: 454 zł Oprocentowanie: RRSO: 4,97%
*Symulacja dla: Miesięczny dochód netto 2 5, zł, Spłacane raty kredytów , zł Posiadane limity kredytów , zł, wartość lokalu brutto 148 83, zł
*Niniejsze symulacje zawierają dane orientacyjne i są niewiążące, służą wyłącznie celom poglądowym. Bank przedstawi ostateczną propozycje cenową na Formularzu Informacyjnym po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej wnioskodawców. RRSO i CKK obliczone są zgodnie z założeniami i wzorem określonymi w ustawie z dnia 23 marca 217 r. o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami oraz przy założeniu, że minimalny okres ubezpieczenia na życie wynosi 5 lat, kredytobiorca aktywnie korzysta z bezpłatnego rachunku osobistego. Symulacja kosztów nie uwzględnia opłaty za ocenę nieruchomości oraz podwyższenia oprocentowania do czasu ustanowienia docelowego zabezpieczenia, ponieważ w dniu sporządzenia symulacji koszty te nie są znane. Szczegółowy wykaz wysokości opłat za ocenę nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu zawarty jest Taryfie prowizji i opłat bankowych.

 

Nasi doradcy zapewniają kompleksowe wsparcie w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Doradcy pomogą Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewnią wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu. Zapewniamy nie tylko kontakt, ale także pomoc przy kompletowaniu dokumentacji dla banku.

Skontaktuj się z naszym opiekunem finansowym już teraz:
Tomasz
Tel.: 65 215 5
Mail: kredyty@projektnadolnik.pl