Apartament dwupoziomowy – standard do kwadratu

Apartamenty dwupoziomowe to przede wszystkim podniesienie komfortu życia każdego, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie w swoich wymarzonych czterech kątach. Dlaczego apartament dwupoziomowy to standard do kwadratu? Jakie mamy możliwości jego użytkowania? Jak możemy go urządzić?

Apartament dwupoziomowy – nowość, którą pokochali użytkownicy

Można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że apartamenty dwupoziomowe w kraju nad Wisłą to swego rodzaju nowość. Rozwiązanie to pokochali użytkownicy nowoczesnych i pomysłowych przestrzeni. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Zajrzyjmy do apartamentu dwupoziomowego na przykładzie Nadolnik Compact Apartments. Projekt Nadolnik, ulokowany blisko tętniącego życiem serca Poznania, z pewnością urzeka nowoczesną architekturą – jednym z jej elementów są właśnie omawiane apartamenty dwupoziomowe.

Standard do kwadratu

Oczywistym, widocznym na pierwszy rzut oka przy wizycie w apartamencie dwupoziomowym plusem, jest powiększenie przestrzeni użytkowej. Pod jednym adresem mamy do dyspozycji większą powierzchnię i całościową kubaturę apartamentu. Ten fakt otwiera przed nami paletę możliwości. Wydzielenie poszczególnych części mieszkalnych, jest na wyciagnięcie ręki. Jakich? Tych dostępnych dla gości, dzieci, podzielonych na strefy relaksu czy sypialne – opcji jest naprawdę wiele. Przyjrzyjmy się kierunkom, które możemy obrać.

Apartament dwupoziomowy – dla dzieci, dla komfortu

Rozwiązanie z wydzielonymi, dwupoziomowymi częściami użytkowymi docenią rodziny z dziećmi. Całość doskonale sprawdzi się np. w czasie spotkań towarzyskich, gdzie dzięki odrębnym poziomom możemy zapewnić komfort zarówno dla domowników, jak i naszych gości. Pary z pewnością docenią możliwość wydzielenia strefy dziennej/gościnnej od strefy sypialnianej/przeznaczonej do relaksu. Apartament dwupoziomowy podwaja komfort życia jego użytkownikom, zapewnia przestrzeń i prywatność, dając jednocześnie wszystkie profity życia w skupisku ludzi. Mowa tutaj między innymi o braku obowiązków, związanych z ogrzewaniem, utrzymaniem porządku i czystości w częściach wspólnych/wokół budynku, technicznych pracach dotyczących utrzymania i dostarczania mediów.

Uwolnij fantazję, mieszkaj, jak chcesz

Wydzielone poziomem przestrzenie sprzyjają eksperymentowaniu ze stylami, w jakim możemy urządzić swój dwupoziomowy apartament. Strefa dzienna/gościnna w stylu nowoczesnym, industrialnym a sypialnia w stylu boho? Proszę bardzo. Loftowa kuchnia, sypialnia przytulna, z klasycznymi wstawkami? Nie ma problemu. Apartament dwupoziomowy to możliwość żonglowania stylami, które dzięki wydzielonym częściom nie będą ze sobą konkurować. Domownicy i goście będą zachwyceni!

Apartament dwupoziomowy – czy ma wady?

Z pewnością należy pamiętać o tym, że użytkowanie apartamentu dwupoziomowego to nierozerwalny element we wnętrzu w postaci schodów. I choć można je wspaniale stylizować, dla niektórych codzienne z nich korzystanie może być po prostu niekomfortowe.

Apartamenty dwupoziomowe w Nadolnik Compact Apartments

Najtańsze w Śródmieściu Poznania dwupoziomowe apartamenty już od 292 250 zł netto czekają właśnie na Ciebie! W ofercie Nadolnika mamy wyjątkowe apartamenty dwupoziomowe z dwoma balkonami, od 41 do 52 metrów kwadratowych! Zapraszamy!