Inwestycja w rynek nieruchomości

Jeden z popularniejszych planów na ulokowanie kapitału, który z czasem przynosi konkretne efekty jest właśnie ten, związany z inwestycją w rynek nieruchomości. I choć jak w przypadku każdego praktycznie działania inwestycyjnego należy liczyć się z pewnym ryzykiem, zakup i wynajem mieszkań to nieustannie popularne rozwiązanie pomnażające nasz budżet.

Niespokojne czasy, stabilne działania

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w wymagających czasach: pandemia, inflacja, wojna u naszego wschodniego sąsiada. Wszystkie te elementy mają znaczący wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia. Nie brakuje i w takich momentach tych, którzy pomimo licznych przeciwności upatrują m.in. w rynku nieruchomości możliwości uratowania zgormadzonego kapitału właśnie w inwestycji mieszkaniowej. I może być to opłacalne rozwiązanie – źródła podają, że inwestycja w ten właśnie rynek opłaca się nawet w przypadku inflacji. Specjaliści są zgodni, że zakup mieszkania skutecznie chroni zgromadzony kapitał przed spadkiem jego wartości.

Wynajem, czyli inwestycja długoterminowa

Prognozowany zysk na poziomie 7.5 procent to wynik modelu biznesowego, zakładającego wynajem zakupionego przez nas smartApartamentu. I jeśli dodamy do tego stabilność i możliwość zaplanowania stałego wpływu do domowego budżetu o ustalonej wcześniej wielkości, widzimy wówczas dodatkowe, wyraźne profity. Bardzo często pozyskiwane z wynajmu środki z nawiązką pokrywają np. ratę kredytu, który wzięliśmy na ten cel. Dzięki temu nasz budżet nie jest nim obciążony a z biegiem czasu mamy za sobą spłatę kredytu i oczywiście nieruchomość na własność.

A gdyby tak poznać szczegóły?

Biuro Sprzedaży Nadolnik Compact Apartments służy radą i fachową wiedzą. Zajrzyj do nas, napisz lub zadzwoń – chętnie pomożemy w dobraniu odpowiedniego metrażu, dopasowanego do Twoich inwestycyjnych oczekiwań.