Inwestycja w smartApartementy korzystniejsza niż lokata w banku

Ulokowanie środków finansowych to nie lada wyzwanie – galopująca inflacja i dynamicznie zmieniająca się sytuacja na świecie może skutecznie spędzać sen z powiek. W Projekcie Nadolnik doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. W najnowszym wpisie dowiesz się, dlaczego Inwestycja w smartApartementy korzystniejsza niż lokata w banku.

Liczby nie kłamią

Specjalnie dla tych, którzy zastanawiają się nad inwestycją w smartApartamenty przygotowaliśmy kalkulację, która rozwieje wiele wątpliwości i rodzących się pytań. Przedstawia się ona w sposób następujący:

Cena lokalu 20m2 w Nadolnik Compact Apartmets to 164 291,40 zł netto / 202 078,42 zł brutto.

Czynsz: 1 500 zł

Stopa zwrotu: 8.91 %

Lokaty w wybranych bankach:

Bank 1: 7%

Bank 2: 7%

Bank 3: 6.50%

Bank 4: 6.50%

Bank 5: 6.50%

Bank 6: 6.50%

Inwestycja w smartApartementy korzystniejsza niż lokata w banku

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Nadolnik Compact Apartments to wyjątkowy kompleks na mapie Poznania! Co nas wyróżnia? Przystępne ceny, lokalizacja (blisko tętniącego życiem centrum miasta), doskonała komunikacja z najważniejszymi miejscami w stolicy naszego województwa, nowoczesna architektura i bliskość natury.

Projekt Nadolnik to inwestycja skrojona pod nowoczesnego odbiorcę, doskonale odpowiadająca na zapotrzebowanie rynku nieruchomości. Poznaj historie zadowolonych klientów Nadolnika.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i kontaktu z Biurem Sprzedaży: Nadolnik 8, Poznań | tel.: +48 611 027 550 | sprzedaz@projektnadolnik.pl