Miasto przyciąga!

Niezależnie od tego, czy ukochałeś sobie wiejski spokój czy małomiasteczkowy klimat, nie sposób odmówić tętniącemu sercu miasta wielu zalet i wynikających z tego profitów. Co niesie ze sobą życie w takim mieście jak Poznań? Lista jest długa, skupmy się na najważniejszych zaletach miejskiego życia.

Miejsce do pracy, miejsce do nauki

Proza życia to między innymi praca i nauka. Nie bez powodu ludzie z mniejszych miejscowości, obierają sobie stolice województw za miejsca przede wszystkim zdobycia wyższego wykształcenia i dalej stawiają w nim pierwsze kroki na ścieżce zawodowej, zdobywając cenne doświadczenie, często w dużych firmach, o międzynarodowych zasięgach. Nie ulega wątpliwości, że wybór zarówno uczelni wyższej czy oferty rynku pracy są zdecydowanie bogatsze i dają większe pole do działania właśnie w dużych miastach.

Kultura, sport, wielkie wydarzenia na wyciągnięcie ręki

Do jednego worka wrzucimy teraz udział w szeroko pojmowanym życiu społecznym, kiedy jesteśmy obywatelami dużej, miejskiej aglomeracji. Mieszkając np. w Poznaniu na wyciągniecie ręki mamy dostęp do przebogatej oferty wydarzeń kulturalnych, sportowych, kształtujących nas światopoglądowo, które de facto bardzo często dostępne są nieodpłatnie. Wystarczy wyjść z mieszkania, wsiąść w komunikację miejską i po kilku chwilach bierzmy udział w koncercie gwiazdy światowego formatu. Dla osób np. ze środowiska wiejskiego udział w takim wydarzeniu to często wyprawa na cały dzień, organizowanie transportu i ponoszone w związku z tym koszty.

Im nas więcej, czyli życie towarzyskie

Układając korzyści, płynące z życia w mieście, bardzo wiele osób wskazuje z jednej strony anonimowość, z drugiej zaś powiększenie grona przyjaciół i znajomych, z którymi można spędzać czas wolny, umawiać się każdego weekendu do innej kawiarni czy pubu. Osoby o towarzyskim usposobieniu będą się czuły w takiej scenerii jak przysłowiowe ryby w wodzie. To wszystko wpływa również na budowanie relacji na różnych poziomach, w tym zawodowym.

Projekt Nadolnik – blisko serca Poznania

Mając to wszystko na uwadze umieściliśmy naszą inwestycję na wyjątkowym miejscu, jeśli idzie o mapę naszego ukochanego Poznania. Nadolnik Compact Apartments to kompleks zlokalizowany tuż obok serca miasta. Wśród naszych mieszkańców nie zabraknie ludzi młodych, wciąż rozwijających się. Docenią więc bliskość szkół wyższych. Ci aktywni zawodowo dostrzegą więcej: sąsiedztwo zarówno dużych, międzynarodowych firm Volkswagen i Bridgestone, jak i mniejszych. Tuż obok znajdują się zespoły budynków biurowych, między innymi Malta House i Malta Office Park. Skontaktuj się z nami i już teraz zamieszkaj blisko serca Poznania!