Informacje dla inwestorów

Zakup smartApartamentu w Nadolnik Compact Apartments to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Nieruchomość jako lokata długoterminowa – to tylko jeden z wiodących elementów całego projektu Nadolnik. SmartApartament pozwala wygenerować znaczący przychód z tytułu wynajmu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość odliczenia podatku VAT (23%) przy zakupie, a także możliwość pomniejszenia podatku dochodowego z tytułu najmu o szereg różnych kosztów (odsetki od kredytu, amortyzacja, ubezpieczenia, remonty itp.). Wszystko to daje możliwość zwrotu zainwestowanego kapitału w krótkim czasie.

To się nazywa rozwiązanie smart!

  • Sami Państwo decydują – gwarantowane 6% zwrotu z zainwestowanego kapitału lub ponad 8,1% w oparciu proste i przejrzyste założenia,
  • oferujemy także smartApartamenty wykończone „pod klucz”,
  • poczucie komfortu – jeśli nie chcą Państwo zajmować się wynajmem, wystarczy przekazać to przedsięwzięcie doświadczonemu operatorowi,
  • stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału przewyższa rzeczywistą roczną stopę oprocentowania kredytów bankowych*

Mogą Państwo wybrać gwarantowane 6% od zainwestowanego kapitału netto, lub przygotowane przez nas, specjalnie dedykowane rozwiązanie –  wariant z przewidywaną roczną stopą zwrotu na poziomie 8,1% lub wyższą. Zapraszamy do wyboru jednego z wariantów współpracy, a całością zajmie się doświadczony zespół specjalistów.

Jak to wszystko działa?

Nasze założenia to pustostan na poziomie maksymalnie 5% (ilość nie wynajętych smartApartamentów w skali roku), a koszt usługi zarządzania to jedyne 1% przychodu z lokalu.